सद्भावनाका संस्थापक महामन्त्री अन्सारी सहित १२७० माअाेवादी केन्द्रमा प्रवेश (नामावली सहित)


पोष्टपाटी/जनकपुर

जनकपुरमा भएकाे एक कार्यक्रम बीच सद्भावना पार्टीका महामन्त्री अनिस अन्सारी माअाेवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नुभएकाे छ।

पार्टी प्रवेश गर्दै अन्सारीले देशकाे हित चाहने, जनताकाे मुक्ति चाहने र मधेशकाे हितमा लड्ने एक मात्र पार्टी माअाेवादी केन्द्र भएकाे बताउनु भयाे।

“माअाेवादी केन्द्र नभएकाे भए याे देशमा गणतन्त्र नै अाउने थिएन”, नेता अन्सारीले भन्नुभयाे, “माअाेवादी नभएकाे देशमा गणतन्त्र नै अाउने थिएन, सबैले अधिकारकाे कुरा गर्ने अाँट गर्दैनथे। माअाेवादी नभएकाे भए देशकाे एकता पनि कठिन थियाे।
कार्यक्रममा विभिन्न पार्टी परित्याग गरि हजाराै नेता, कार्यकर्ता माअाेवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् ।

माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नेहरुको नामावली
१) अनिस अन्सारी, संस्थापक महामन्त्री, सद्भावना पार्टी

कमला नगरपालिका
२) नागेन्द्र प्रसाद साह, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय सदस्य
३) कृष्णकुमार शर्मा, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
४) रामसागर यादव, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
५) बिन्देश्वर यादव, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
६) बीरेन्द्र यादव, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
७) कुलदीप यादव, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
८) बिल्टु साह, नयाँ शक्ति पार्टी, केन्द्रीय परिषद सदस्य
९) दिपेन्द्र मोखता, नेता, नयाँ शक्ति पार्टी
१०) राजेन्द्रकुमार यादव, नेता, नयाँ शक्ति पार्टी
११) ननुकलाल यादव, नेता, नयाँ शक्ति पार्टी
१२) राम एकवाल यादव, नेता, नयाँ शक्ति पार्टी
१३) रविन यादव, नेता, नयाँ शक्ति पार्टी
१४) कुलदिपनाथ यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
१५) हरिदेव यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
१६) बिन्दे मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
१७) चन्दन दास, नयाँ शक्ति पार्टी
१८) भरत दास, नयाँ शक्ति पार्टी
१९) रामवरण साह, नयाँ शक्ति पार्टी
२०) अमितकुमार यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२१) राम रतन यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२२) शंकर यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२३) महेन्द्र यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२४) मेथला राउत यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२५) जनकलाल बनरैत, नयाँ शक्ति पार्टी
२६) रामचन्द्र यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२७) मोतीलाल यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२८) राजकुमार यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
२९) विनोद कुमार यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
३०) आसुतोस यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
३१) राकेश मोखैता, नयाँ शक्ति पार्टी
३२) अमरनाथ यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
३३) जगेश्वर महरा, नयाँ शक्ति पार्टी
३४) धुरन महरा, नयाँ शक्ति पार्टी
३५) गणपैत मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
३६) लक्ष्मण यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
३७) राम तपेश्वर यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
३८) मोती यादव, नयाँ शक्ति पार्टी

जनक नन्दनी गाउँपालिका:
३९) सत्य जीवन साह, नयाँ शक्ति पार्टी
४०) सतो यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
४१) नन्दकुमार पंजियार, नयाँ शक्ति पार्टी
४२) देवनारायण पंजियार, नयाँ शक्ति पार्टी
४३) रामनारायण पंजियार, नयाँ शक्ति पार्टी
४४) प्रमानन्द पंजियार, नयाँ शक्ति पार्टी
४५) सुगदेव सहनी, नयाँ शक्ति पार्टी
४६) मनेश्वर मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
४७) हरिलाल साह, नयाँ शक्ति पार्टी
४८) त्रिलोकन साह, नयाँ शक्ति पार्टी
४९) गोजन मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५०) सनी गुप्ता, नयाँ शक्ति पार्टी
५१) मनेजर मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५२) रघु मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५३) मिलवा मण्डल, नयाँ शक्ति पाटी
५४) महिन्द्र मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५५) भुला मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५६) लखिचन मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५७) पप्पु मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५८) जीत मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
५९) शत्रुधन साह, नयाँ शक्ति पार्टी
६०) बिल्टु महरा, नयाँ शक्ति पार्टी
६१) फुलगेन मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
६२) इन्दल मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
६३) गुजन ठाकुर, नयाँ शक्ति पार्टी
६४) प्रभास यादव, नयाँ शक्ति पार्टी
६५) शिवशंकर मण्डल, नयाँ शक्ति पार्टी
६६) अमरनाथ साह, नयाँ शक्ति पार्टी
६७) रुपेश साह, नयाँ शक्ति पार्टी
६८) विजयकुमार पंजियार, नयाँ शक्ति पार्टी
६९) बलराम साह, नयाँ शक्ति पार्टी
७०) रुपेश ठाकुर, नयाँ शक्ति पार्टी

धनुषा क्षेत्र नं.—७
७१) तारा महतो, केन्द्रीय सदस्य, नयाँ शक्ति पार्टी
७२) रामवृक्ष महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
७३) रामचरण महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
७४) शत्रुधन महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
७५) गणेश ठाकुुर, नयाँ शक्ति पार्टी
७६) सुनिल कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
७७) रामपुजन साह, नयाँ शक्ति पार्टी
७८) लक्ष्मण साह, नयाँ शक्ति पार्टी
७९) रामचन्द्र महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८०) उमेश कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८१) दिनेश कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८२) रामजुलुम महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८३) रामप्रगास महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८४) सुरज कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८५) प्रभात कुसवाहा, नयाँ शक्ति पार्टी
८६) रामजीवन महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८७) उपेन्द्र कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८८) दिपेन्द्र कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
८९) सूर्यदेव सिंह, नयाँ शक्ति पार्टी
९०) सुरेश पासवान, नयाँ शक्ति पार्टी
९१) रामकुमार पासवान, नयाँ शक्ति पार्टी
९२) श्यामदेव राम, नयाँ शक्ति पार्टी
९३) भोगीलाल महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९४) संजीवन कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९५) विनय महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९६) विन्देश्वर महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९७) जवाहर महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९८) राजकुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
९९) तुलसी महतो, नयाँ शक्ति पार्टी
१००) अनिल कुमार महतो, नयाँ शक्ति पार्टी

धनुषा, क्षेत्र नं.—४
१०१) राजदेव मण्डल
१०२) अजयकुमार मण्डल
१०३) शिवशरण मुसिया
१०४) भोला मुसिया
१०५) ललित मण्डल
१०६) गणेश मण्डल
१०७) उनेश मण्डल
१०८) आशादेवी मण्डल
१०९) रामप्रसाद मण्डल
११०) मोहन यादव
१११) राम तपेश्वर यादव
११२) विन्देश्वर यादव
११३) गुजन यादव
११४) नेत्रलाल यादव
११५) लक्ष्मण यादव
११६) चन्द्रदेव यादव
११७) कासिन्द्र यादव
११८) बैजु यादव
११९) बिमल यादव
१२०) प्रमोद यादव
१२१) ब्रह्मदेव यादव

जनक नन्दी गाउँपालिका
१२२) बीरेन्द्र गोइत
१२३) धर्मनाथ यादव
१२४) जनकलाल यादव
१२५) गणेश गोइत
१२६) सुरेश यादव
१२७) अशोक गिरी
१२८) किसनदेव यादव
१२९) बीरेन्द्र यादव
१३०) दुखन ठाकुर
१३१) अजय सहनी
१३२) मनोज यादव
१३३) सञ्जय सहनी
१३४) संजीव गोइत
१३५) मकसुदन गोइत
१३६) सोचिव यादव
१३७) उतिमलाल यादव
१३८) देवलाल यादव
१३९) कमलदेव मण्डल
१४०) चन्दर सहनी
१४१) लक्ष्मण सहनी
१४२) रामपृत सहनी
१४३) महेन्द्र सदा
१४४) कारी सहनी
१४५) किशोेरी यादव
१४६) प्रमोद यादव
१४७) प्रमेश्वर यादव

खरिहानी गाउँपालिका
१४८) श्यामदयाल राय
१४९) लक्ष्मण राय
१५०) रामबाबु राय
१५१) राजकिशोर यादव
१५२) विजय पंजियार
१५३) संजित राय
१५४) रामलोचन राय
१५५) फेकन राय
१५६) राजकुमार कापर
१५७) सित्तल कापर
१५८) हरिशंकर कापर
१५९) जयशंकर कापर
१६०) दयाशंकर कापर

सिद्धीयात्री नगरपालिका
१६१) त्रिलोक महतो
१६२) असेश्वर महतो
१६३) बोसलाल साह
१६४) देवचरण महतो
१६५) सुशील ठाकुर
१६६) रामचन्द्र महतो
१६७) बिहारी यादव
१६८) रामउद्गार यादव
१६९) प्रगास पासवान
१७०) रामपृत पासवान
१७१) ढाकाई रायन
१७२) सूर्यनाथ महतो
१७३) दिपकुमार महतो
१७४) रामबाचक पासवान
१७५) रुदान पासवान
१७६) लक्ष्मण महरा
१७७) उदय पासवान

खजुरी गाउँपालिका
१७८) बिपिन झा
१७९) विपुन साह
१८०) रामजतन दास
१८१) रामकिशुन मण्डल
१८२) मनोज साह
१८३) नागीन राउत
१८४) सम्साद रायन
१८५) जीवद्ध ठाकुर
१८६) इशुक कवारी
१८७) जवहरालाल महरा
१८८) चलितर राउत
१८९) प्रेमा कामत
१९०) बालक पण्डित
१९१) जयप्रकाश पण्डित
१९२) अनण पण्डित
१९३) रबिन्द्र ठाकुर
१९४) सूर्यनारायण मण्डल
१९५) शिबनारायण मण्डल
१९६) मोहमद कलिम राइन
१९७) सुरेन्द्र मण्डल
१९८) दिलकुमार पासवान

कमला नगरपालिका
१९९) बृजमोहन ठाकुर, नयाँ शक्ति
२००) जयचन्द्र मण्डल, नयाँ शक्ति
२०१) रामसेवक महरा, नयाँ शक्ति
२०२) फेकन मण्डल, नयाँ शक्ति
२०३) राजदेव मण्डल, नयाँ शक्ति
२०४) नागेश्वर मण्डल, नयाँ शक्ति
२०५) रामसागर पासवान, नयाँ शक्ति
२०६) बृजलाल पासवान, नयाँ शक्ति
२०७) रुझना महरा, नयाँ शक्ति
२०८) उदिप महरा, नयाँ शक्ति
२०९) श्रीनाथ मण्डल, नयाँ शक्ति
२१०) राकेश पासवान, नयाँ शक्ति
२११) भक्ति मण्डल, नयाँ शक्ति
२१२) रामसेवक मण्डल, नयाँ शक्ति
२१३) रामऔतार साह, नयाँ शक्ति
२१४) विनोद यादव, नयाँ शक्ति
२१५) रामदयाल यादव, नयाँ शक्ति
२१६) लालबाबु यादव, नयाँ शक्ति
२१७) प्रताप साह, नयाँ शक्ति
२१८) रामऔतार यादव (ख), नयाँ शक्ति
२१९) बिसुन यादव, नयाँ शक्ति
२२०) सतोदेव साह, नयाँ शक्ति
२२१) रामपदार्थ सल्हैता
२२२) धर्मनाथ मण्डल
२२३) नजिर राइन
२२४) महेन्द्र प्रसाद लखन्दै
२२५) इशाक राइन
२२६) प्रमोद मण्डल
२२७) रामदयाल मण्डल
२२८) मनोज मुखिया
२२९) बैसलाल कवारी
२३०) बैवेलाल मुखिया
२३१) नथुनी मण्डल
२३२) सलामत राइन
२३३) गणेश मण्डल
२३४) सदाम राइन
२३५) सतलाल मण्डल
२३६) शिबु चौरवार
२३७) जमसेद राइन
२३८) समसुत राइन
२३९) पञ्चु राइन
२४०) पञ्चा लखन्दै
२४१) रामआशिष मण्डल
२४२) रामकिशुन मण्डल
२४३) रामदेव यादव
२४४) महादेव ठाकुर
२४५) नागे ठाकुर
२४६) नथुनी दास
२४७) सिपेन्द्र लखन्दै
२४८) सुखी ठाकुर, एमाले
२४९) विनोद पासवान, एमाले

धनुषाधाम नगरपालिका
२५०) राजेन्द्र मिझार, एमाले
२५१) हिरादेवी महरा, एमाले
२५२) अमर बहादुर इस्माइल, एमाले
२५३) मनप्रसाद लामा, एमाले
२५४) रत्नबहादुर आले, एमाले
२५५) सीतादेवी मिझार, नेपाली कांग्रेस
२५६) रेसोदेवी महरा, एमाले

बन्चौरी महोत्तरी
२५७) ललितकुमार साह, एमाले
२५८) रामकिशोर ठाकुर, एमाले
२५९) रामबीर साह, एमाले
२६०) दिपकुमार ठाकुर, एमाले
कनकपति गाबिस
२६१) सिरिया पासवान, सद्भावना
२६२) उमेश पासवान, सद्भावना
२६३) नन्दन पासवान, सद्भावना
जनकपुर उपमहानगरपालिका
२६४) अरुण कुमार यादव
२६५) रमेश ठाकुर

धनुषा
२६६) धनिराम यादव
२६७) सुनिल यादव
२६८) विद्याचन्द्र महतो
२६९) बीरेन्द्र यादव
२७०) अजित कुमार महतो
२७१) राजकुमारी यादव
२७२) अमृता यादव
२७३) संजीवकुमार यादव
२७४) रामकुमार यादव
२७५) रामपदार्थ मण्डल
२७६) वैद्यनाथ महतो
२७७) श्यामसुन्दर नायक
२७८) राजकुमार यादव
२७९) देवनारायण यादव
२९०) लालबाबु यादव
२९१) प्रगास मिश्र
२९२) हरिश्चन्द्र यादव
२९३) सरिता यादव
२९४) रामसरी यादव
२९५) महेन्द्र राउत
२९६) सुनर यादव
२९७) सम्भु कुमार यादव
२९८) बालबोध पासवान
२९९) शिबशंकर पासवान

धनौजी नगरपालिका
३००) रामवली मण्डल
३०१) अरुण झा
३०२) ललन झा
३०३) अवध साह
३०४) रामकिशोर पण्डित
३०५) तेतर पासवान
३०६) रेबी पण्डित
३०७) लखन पण्डित
३०८) बेचन यादव
३०९) चन्दर पण्डित

धनुषा क्षेत्र नं.—३
३१०) प्रमेश्वर पासवान
३११) परिदन दास
३१२) अजय झा
३१३) सरोज झा
३१४) रामरतन मण्डल
३१५) इश्वलाइन कनारी
३१६) मुकेश पासवान
३१७) राजेन्द्र पासवान
३१८) प्रमोद महरा
३१९) सुन्दर दास
३२०) बिमल यादव, एमाले
३२१) दिपनारायण साह, एमाले
३२२) तान मोहमद, एमाले
३२३) सिंहसेर यादव, एमाले
३२४) जगाजीवन राम, एमाले
३२५) शेर सिंह, एमाले
३२६) बाबुराम घिमिरे, एमाले
३२७) मोहमद रहमत अलि, एमाले
३२८) राजु जैसवाल, एमाले
३२९) भीमबहादुर तामाङ, एमाले
३३०) मेखबहादुर तामाङ, एमाले
३३१) भगिरथ साह, एमाले
३३२) मोहमद उसमान, एमाले
३३३) लक्ष्मी चौधरी, एमाले
३३४) खड्ग बहादुर तामाङ, एमाले
३३५) तेजनारायण यादव, एमाले
३३६) कमला गौतम, एमाले
३३७) शिबशंकर भगत, एमाले
लगायत १२७० जना नेता—कार्यकर्ता माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् ।

२०७४ भाद्र १३,मंगलवार को दिन प्रकाशित

प्रतिक्रिया दिनुहोस

ताजा अपडेट

धेरै पढिएको